Polish English French German Russian Ukrainian

"Jeżeli kochasz, czas zaw­sze od­naj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwili".
ks. J. Twardowski
  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo5.jpg
  • logo6.jpg
  • logo7.jpg
  • logo8.jpg
  • logo9.jpg
  • logo10.jpg
Smaller Default Larger

Dzień Dziecka

W tym roku Dzień Dziecka obchodziliśmy wyjątkowo 2 czerwca. Obchody tego dnia miały mieć inny charakter, ale pogoda troszkę pomieszała nam szyki. Jednakże nasi uczniowie bawili się równie dobrze. Rada Rodziców przygotowała wiele atrakcji m.in. trampolinę, dmuchane zjeżdżalnie, które były oblegane zarówno przez maluchy jak i te troszkę  „starsze dzieci”. Dzień ten minął pod znakiem zabaw sportowych . Klasy rywalizowały między sobą w skoku wzwyż, przeciąganiu liny, rzutach do kosza oraz biegach w workach. W zmaganiach sportowych brali udział nie tylko uczniowie, ale też przedstawiciele Grona Pedagogicznego. Po zmaganiach sportowych był czas, aby posilić się. Choć pogoda nam nie sprzyjała, humory dopisywały wszystkim. Według uczniów był to bardzo udany dzień, pełen niezapomnianych wrażeń. Przy tej okazji należy podkreślić, iż nie byłoby tego niezwykle udanego dnia, gdyby nie Rada Rodziców, której należą się ogromne podziękowania za trud włożony w przygotowanie Dnia  Dziecka.

Dziennik

librus

Grafika losowa

Dodaj artykuł

Polecane

 cke

oke

men

ko

herb

herb niebylec

 

Wizyty

1038768
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
600
916
6220
1025424
32508
40726
1038768

Your IP: 100.24.125.162
Server Time: 2020-10-31 18:17:47

Polecane artykuły