Polish English French German Russian Ukrainian
  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo5.jpg
  • logo6.jpg
  • logo7.jpg
  • logo8.jpg
  • logo9.jpg
  • logo10.jpg
Smaller Default Larger

Bajka "Kopciuszek"

W dniu 14 czerwca 2013r. w naszej szkole odbył się anglojęzyczny spektakl znanej wszystkim bajki pt „Kopciuszek”. Przygotowali go uczniowie klasy III gimnazjum, którzy w ramach projektu edukacyjnego z języka angielskiego zaprezentowali swoje umiejętności językowe oraz talent aktorski. Dziewczynki w strojnych sukniach oraz chłopcy w galowych strojach przenieśli nas w bajkowy świat. Widać było pełną pasji a zarazem dobrego humoru grę aktorską. Na scenie nie zabrakło żadnej z postaci, począwszy od Kopciuszka (Natalia Lisek), poprzez macochę (Agnieszka Domaradzka), złe siostry (Ania Delikat i Ania Rzeźnikiewicz), dobrą wróżkę (Monika Dopart), czy też księcia (Adrian Lubas), a skończywszy na czterech sympatycznych myszkach (Magda Bieryło, Natalia Lasota, Patryk Soboń i „gościnnie” Karol Jasiński). Na uwagę zasługuje również oprawa muzyczna, a zwłaszcza występ sławnego zespołu One Direction (Monika Dopart, Natalia Musiał i Małgosia Zamorska). Mamy nadzieję, że nie jest to ostatnie takie przedstawienie i że młodsi uczniowie naszej szkoły wezmą z nich przykład i uraczą nas jeszcze czymś tak pięknym w przyszłości.

Dziennik

librus

Grafika losowa

Dodaj artykuł

Polecane

 cke

oke

men

ko

herb

herb niebylec

 

Wizyty

1038787
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
619
916
6239
1025424
32527
40726
1038787

Your IP: 100.24.125.162
Server Time: 2020-10-31 18:38:18

Polecane artykuły