Polish English French German Russian Ukrainian
  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo5.jpg
  • logo6.jpg
  • logo7.jpg
  • logo8.jpg
  • logo9.jpg
  • logo10.jpg
Smaller Default Larger

"Kocham Cię szkoło"

Świętując Dzień Edukacji Narodowej, nasza hala sportowa przeobraziła się w studio telewizyjne, z którego emitowaliśmy program artystyczny „KOCHAM CIĘ SZKOŁO”. Najważniejsze, że taki tytuł nadali tej akademii sami uczniowie. Imprezę prowadziła Barbara Kurdej – Szatan (Julia Flisiak) oraz Maciej Kurzajewski (Julia Witek). Nauczyciele zostali podzieleni na dwa zespoły. Wystąpili przed nami: Iwoniczanie i Marysianie. Członkowie samorządu uczniowskiego, kolejny już raz, zaskoczyli społeczność szkolną swoją kreatywnością i zaangażowaniem. Przygotowali dla uczestników pięć konkurencji: WOS, czyli wiedza o serialach, MNIEJ LUB WIĘCEJ, KALAMBURY RYSOWANE, WIEDZA O UCZNIACH oraz SPOTKANIE Z PANEM MĄDRA GŁOWA. Największą radością były jednak przerywniki muzyczne. Nauczyciele musieli odgadnąć tytuł danego utworu oraz jego wykonawcę. Następnie na naszej scenie pojawiały się kolejne gwiazdy polskiej, a nawet światowej sceny muzycznej np. zespół Akcent, Enej, Anna Jantar, Natalia Kukulska, a nawet Justin Bieber. W życzeniach dla nauczycieli były odnośniki do spraw finansowych. Dlatego zespół Abba wystąpił ze swoim hitem „Money, money, money”. Na koniec zaprezentował się doskonały duet:  Sarah Brightman i Andrea Bocelli w utworze „Time to say goodbay”. Zachęcamy wszystkich do oglądania zdjęć, które najlepiej obrazują, jak świetnie bawiliśmy się tego dnia.

Dziennik

librus

Grafika losowa

Dodaj artykuł

Polecane

 cke

oke

men

ko

herb

herb niebylec

 

Wizyty

709267
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
105
682
2139
702078
14010
31524
709267

Your IP: 35.173.57.84
Server Time: 2020-02-19 02:12:15

Polecane artykuły