Polish English French German Russian Ukrainian
  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo5.jpg
  • logo6.jpg
  • logo7.jpg
  • logo8.jpg
  • logo9.jpg
  • logo10.jpg
Smaller Default Larger

Dzień Dziecka

W tym roku Dzień Dziecka obchodziliśmy wyjątkowo 2 czerwca. Obchody tego dnia miały mieć inny charakter, ale pogoda troszkę pomieszała nam szyki. Jednakże nasi uczniowie bawili się równie dobrze. Rada Rodziców przygotowała wiele atrakcji m.in. trampolinę, dmuchane zjeżdżalnie, które były oblegane zarówno przez maluchy jak i te troszkę  „starsze dzieci”. Dzień ten minął pod znakiem zabaw sportowych . Klasy rywalizowały między sobą w skoku wzwyż, przeciąganiu liny, rzutach do kosza oraz biegach w workach. W zmaganiach sportowych brali udział nie tylko uczniowie, ale też przedstawiciele Grona Pedagogicznego. Po zmaganiach sportowych był czas, aby posilić się. Choć pogoda nam nie sprzyjała, humory dopisywały wszystkim. Według uczniów był to bardzo udany dzień, pełen niezapomnianych wrażeń. Przy tej okazji należy podkreślić, iż nie byłoby tego niezwykle udanego dnia, gdyby nie Rada Rodziców, której należą się ogromne podziękowania za trud włożony w przygotowanie Dnia  Dziecka.

Dziennik

librus

Grafika losowa

Dodaj artykuł

Polecane

 cke

oke

men

ko

herb

herb niebylec

 

Wizyty

1001892
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
355
959
7010
979663
36358
45712
1001892

Your IP: 34.200.236.68
Server Time: 2020-09-26 09:24:35

Polecane artykuły