Polish English French German Russian Ukrainian
  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo5.jpg
  • logo6.jpg
  • logo7.jpg
  • logo8.jpg
  • logo9.jpg
  • logo10.jpg
Smaller Default Larger

Wyjazdy na narty

W lutym tego roku zima rozgościła się u nas na dobre. Spadł śnieg, chwycił mróz, pojawiły się prześliczne krajobrazy za oknem. Aura zachęciła uczniów naszej szkoły do wyjazdu na narty do Puław Górnych, gdzie można znaleźć świetne warunki do zimowego, aktywnego wypoczynku.
Chętni uczniowie szkoły podstawowej i naszego gimnazjum dwukrotnie wyjeżdżali do znajdującego się tam ośrodka sportowego pod opieką instruktora narciarskiego – pana Pawła Pufki oraz p. Jolanty Stawarz. Największy zapał narciarski wykazała klasa IV szkoły podstawowej, która w stuprocentowym składzie i z wielkim zaangażowaniem doskonaliła swoje umiejętności sportowe, bawiąc się i integrując jednocześnie.

Kilka wyciągów narciarskich, które funkcjonują w Puławach Górnych i różne trasy zjazdowe pozwalały każdemu z uczestników, w zależności od posiadanych umiejętności, bezpiecznie cieszyć się zjazdami na nartach. Wracaliśmy do domów zmęczeni, ale też rumiani, dotlenieni i bardzo zadowoleni z atrakcyjnego spędzenia czasu.
Dziękujemy Pani Dyrektor za zgodę na nasze wyjazdy!

 

Dziennik

librus

Grafika losowa

Dodaj artykuł

Polecane

 cke

oke

men

ko

herb

herb niebylec

 

Wizyty

350146
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
318
400
1057
346059
11429
11948
350146

Your IP: 34.235.127.68
Server Time: 2018-12-18 19:24:53

Polecane artykuły