Polish English French German Russian Ukrainian
  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo5.jpg
  • logo6.jpg
  • logo7.jpg
  • logo8.jpg
  • logo9.jpg
  • logo10.jpg
Smaller Default Larger

Wolontariat w naszej szkole

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. Nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci”. W ramach charytatywnej pomocy uczniowie wraz ze swoimi rodzicami oraz wychowawcami klas zebrali wspaniałe dary dla chorych dzieci: środki czystości, artykuły spożywcze, odzież, ręczniki oraz kosmetyki. Ku uciesze wszystkich i wspólnemu zaangażowaniu nazbierało się tego naprawdę sporo:). W okresie przedświątecznym paczka została dostarczona do podopiecznych rzeszowskiego hospicjum. Praca była sprawnie zorganizowana i przebiegała w nadzwyczaj miłej atmosferze.
Ale to jeszcze nie wszystko:). W tym roku po raz pierwszy w ramach charytatywnej akcji „Misie Ratownicie” uczniowie naszej szkoły postanowili oddać znaczną część swoich pluszowych zabawek na rzecz dzieci, które zostały poszkodowane w wypadkach.

Zabawki mają pomóc służbom medycznym i policjantom w nawiązaniu kontaktu z najmłodszymi w czasie traumatycznych wydarzeń. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i zgromadzili aż 199 maskotek!
Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom, którzy wsparli nasze akcje. Z pewnością nasza pomoc jest bardzo ważna i bardzo potrzebna, pamiętajmy o tym, bo wdzięczność i radość w oczach, szczególnie obdarowanych dzieci jest nie do opisania.

 

Dziennik

librus

Grafika losowa

Dodaj artykuł

Polecane

 cke

oke

men

ko

herb

herb niebylec

 

Wizyty

311419
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
242
253
697
309038
4442
6249
311419

Your IP: 54.80.83.123
Server Time: 2018-09-18 21:52:28

Polecane artykuły