Polish English French German Russian Ukrainian
  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo5.jpg
  • logo6.jpg
  • logo7.jpg
  • logo8.jpg
  • logo9.jpg
  • logo10.jpg
Smaller Default Larger

Nauczycielska Gala Wiktorów 2017

W dniu 13.10.2017r., w przeddzień Święta Edukacji Narodowej, miała miejsce pierwsza w naszej szkole Nauczycielska Gala Wiktorów. Na uroczystość tą przybyli znani celebryci z Polski, jak i zza granicy, którzy wręczyli naszym nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły statuetki Wiktora. Gościliśmy między innymi: Krystynę Jandę, Małgorzatę Kożuchowską, Jolantę Kwaśniewską, Szymona Majewskiego, Kamila Durczoka, Kingę Rusin czy też Wojciecha Cejrowskiego i wokalistkę Cleo. Spośród gości zagranicznych wystąpili znany z roli Jasia Fasoli, aktor Rowan Atkinson, a także zespół Modern Talking. Laureaci otrzymali nagrody w różnych kategoriach: Aktorka Pierwszoplanowa, Złota Katarynka, Gorący Uśmiech, Bizneswoman Roku, Żartowniś Roku, a nawet M jak Mama czy Złota Rączka. Całą galę prowadzili Grażyna Torbicka (w tej roli Kinga Pięciak) i Artur Żmijewski (Piotr Delikat), którzy na zakończenie akademii złożyli naszym pedagogom, wychowawcom i pracownikom obsługi życzenia z okazji ich święta i zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy, przy muzyce w wykonaniu naszych zagranicznych gości, zespołu Modern Talking (Bartosz Antonik i Kacper Wiśniowski). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu, a w szczególności tacie jednego z uczniów klasy III gimnazjum, który w znacznej mierze wykonał statuetki Wiktorów.

Dziennik

librus

Grafika losowa

Dodaj artykuł

Polecane

 cke

oke

men

ko

herb

herb niebylec

 

Wizyty

311370
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
193
253
648
309038
4393
6249
311370

Your IP: 54.80.83.123
Server Time: 2018-09-18 21:33:43

Polecane artykuły