Polish English French German Russian Ukrainian

"Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, który wiele wycierpiał"
ks. J. Twardowski
  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo5.jpg
  • logo6.jpg
  • logo7.jpg
  • logo8.jpg
  • logo9.jpg
  • logo10.jpg
Smaller Default Larger

Jak Watson i Crick…

Większości czytelnikom zapewne niewiele mówią tytułowe nazwiska, ale nie uczniom klas trzecich naszego gimnazjum!! Otóż tych dwóch noblistów otrzymało swą nagrodę za model budowy cząsteczki DNA, przez 15 miesięcy tworzyli konstrukcję z drutu i blachy. Wasi koledzy i koleżanki na podstawie zdobytej wiedzy stworzyli przestrzenne modele DNA. Niesamowite pomysły łączenia poszczególnych elementów oraz dobór materiałów sprawiły, że w krótkim czasie powstały istne dzieła! Poprawnie wykonane modele służą nam podczas lekcji z genetyki molekularnej, uczą i zachwycają :). Zapraszamy do obejrzenia ich w klasie nr 9 lub na zdjęciach, mogą być wezwaniem i inspiracją dla młodszych klas. Zapewne będą Was czekać mniejsze i większe projekty nie tylko na lekcjach biologii :). Jako nauczyciel zapewniam, że nie ma większej satysfakcji jak Wasze twórcze i nowatorskie inspiracje nauką, gratuluję!!!

Dziennik

librus

Grafika losowa

Dodaj artykuł

Polecane

 cke

oke

men

ko

herb

herb niebylec

 

Wizyty

350161
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
333
400
1072
346059
11444
11948
350161

Your IP: 34.235.127.68
Server Time: 2018-12-18 19:28:46

Polecane artykuły