Polish English French German Russian Ukrainian

"Jeżeli kochasz, czas zaw­sze od­naj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwili".
ks. J. Twardowski
  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo5.jpg
  • logo6.jpg
  • logo7.jpg
  • logo8.jpg
  • logo9.jpg
  • logo10.jpg
Smaller Default Larger

Sportowy Dzień Dziecka

 W tym roku Dzień Dziecka w naszej szkole odbył się w duchu sportowym i artystycznym. Rada Rodziców zakupiła mnóstwo nagród dla zwycięzców i drobnych upominków dla uczniów biorących udział w zabawach. Zabawy rozpoczął szkolny aerobik, który poprowadziła Pani Ewelina Rak.
W klasach 1-3 zorganizowany został Rodzinny Turniej Szachowy, w którym wzięło udział 23 uczniów naszej szkoły oraz kliku rodziców. Warto dodać, że dla pierwszaków był to ich pierwszy turniej i żaden z nich nie przestraszył się rywalizacji zarówno ze starszymi kolegami jak i rodzicami. 

Pozostali uczniowie klas 0-3 brali udział w konkursach plastycznych. Dla starszych klas zorganizowany został Szkolny Turniej Badmintona. W zmaganiach badmintona wzięło udział 58 uczniów naszej szkoły oraz 3 pracowników.

Wyniki turniejów przedstawiają się następująco:

Turniej szachowy: 1 miejsce – Haduch Jakub, 2 miejsce – Szostak Kacper, 3 miejsce – Sołtys Maksymilian.
Turniej badmintona: w gimnazjum: 1 miejsce zdobył – Gorzynik Piotr, 2 miejsce Piękoś Kamil, 3 - Gruba Kacper.
W SP: 1 miejsce – Gołda Marcin, 2 – Antonik Bartosz, 3 – Wiśniowska Patrycja.

Dziękujemy Radzie Rodziców za poczęstunek i wspaniałe nagrody :)

Dziennik

librus

Grafika losowa

Dodaj artykuł

Polecane

 cke

oke

men

ko

herb

herb niebylec

 

Wizyty

350215
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
387
400
1126
346059
11498
11948
350215

Your IP: 34.235.127.68
Server Time: 2018-12-18 20:18:04

Polecane artykuły